Zahradni Virivka
|

Nafukovací vs. klasická vířivka: V čem je největší rozdíl? 

Jestli se konečně rozhodujete o koupi vířivky do vaší domácnosti, měli byste zvážit spoustu důležitých parametrů, abyste pro sebe vybrali tu nejlepší. Mezi ten hlavní patří výběr vhodného typu vířivky. V článku se dozvíte, jaké jsou zásadní odlišnosti mezi nafukovací a klasickou vířivkou. 

Cena a zprovoznění vířivky

Mezi ty levnější a dostupnější varianty patří rozhodně nafukovací vířivky. Na trhu najdete různé modely, které se ale pohybují v rozmezí pár desítek tisíc korun, některé od neznámých výrobců jsou dokonce i levnější. Za takovou cenu si pořídíte hotový model, který objednáte kdekoliv na internetu, ale budete si také muset poradit se zprovozněním. Klasická vířivka vás možná vyjde o něco dráž, ale zároveň vám odpadnou další starosti. Většina výrobců vám zaručí dopravu a zprovoznění, ale také vám zajistí pravidelný servis a údržbu. 

Individuální nároky na vířivku 

U běžné nafukovací vířivky se musíte spokojit s tím, že jde o hotový model, který nelze nijak měnit a upravovat. Naopak u klasické vířivky se výrobci zaměřují i na speciální požadavky zákazníků. Nebudete mít proto problém sestavit si model na míru vašim nárokům. Ať už půjde o atypické rozměry, možnosti umístění nebo počet hydromasážních trysek a další přídavné funkce. Nemusíte se přizpůsobovat nabídce na trhu, ale nabídka se přizpůsobí vám. Takovou venkovní jacuzzi budete chtít využívat každý den. 

Venkovni Virivka
Zdroj: Unsplash.com / Erik Mclean

Možnosti osobního vyzkoušení

Vířivka je zařízení, u kterého byste měli mít vždy možnost osobního testování. Přeci jen se jedná o produkt, který by vám měl zajistit maximální pohodlí a relax. Proto byste si měli předem vyzkoušet, zda vámi vybraný model splňuje vše, co od něj očekáváte. Někteří prodejci klasických vířivek mají testovací centrum, kde si nezávazně vyzkoušíte různé modely na vlastní kůži a snáze se tak rozhodnete, který vám vyhovuje po všech stránkách. 

TIP: Návštěvnické testovací centrum nabízí svým zákazníkům třeba společnost Welldo.

Shrnutí na závěr

Sepsali jsme vám stručný přehled, ve kterém najdete podstatné body o výhodách nafukovací i klasické vířivky:

Výhody nafukovací vířivky

  • levnější a dostupnější varianta
  • jednoduchá a rychlá montáž
  • lehký, snadno přenosný model
Vyhled Z Virivky
Zdroj: Pexels.com / Ron Lach

Výhody klasické vířivky

  • pevná, odolná konstrukce
  • dlouhá životnost
  • celoroční provoz i ve venkovních podmínkách
  • výroba na míru vašim požadavkům
5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *