Prazskyzamecnik.cz
| |

Jak na zabouchnuté dveře

Vrátili jste se z práce, ale zůstali jste stát před vchodovými dveřmi? Pokud jste si nezabouchli klíče uvnitř Vašeho domova, může být na vině zalomený klíč v zámku, zaseknutý zámek nebo průvan. Taková situace potká jednou za čas snad každého z nás. Pro tyto případy je vhodné mít uloženo telefonní číslo na zámečníky ve svém mobilním telefonu.

Využijte služeb zámečníků

Ať už je na vině zabouchnutých dveří kdokoliv nebo cokoliv, na zámečnické služby se bez problémů dovoláte non-stop. Odborníci na otevírání zabouchnutých dveří Vám v co nejkratším čase pomohou dostat se tam, kam potřebujete. Zámečníci jsou kvalifikovaní pracovníci, kteří dokážou otevřít vchodové dveře, dveře od koupelny nebo dveře od auta. Zalomený klíč z venkovní strany nebo zastrčený klíč z vnitřní strany nejsou pro zámečníky překážkou. Využitím profesionálních služeb u zabouchnutých dveří předejdete zásadnímu poškození dveří. Zámečníci používají při své práci nejmodernější přípravky a nářadí.

Non-stop zámečnická pohotovost

Zámečníci jsou v pohotovosti 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Zámečnická pohotovost řeší nejčastěji problémy se zabouchnutými dveřmi od bytu nebo domu. Kvalifikovaní pracovníci jsou k dispozici téměř ihned, pokud se Vám nedaří otevřít zamčené dveře od svého domu či bytu. Bez problémů zvládnou nouzově otevřít dveře nebo kufr od automobilu. Pokud zámek nefunguje správně, mohou jej opravit nebo vyměnit. 

Montáže bezpečnostních zámků

V rámci poskytovaných služeb mohou zámečníci nabídnout kromě nouzového otevírání dveří také montáž bezpečnostního zámku včetně bezpečnostního kování. Pouze správnou montáží bezpečnostního kování lze zajistit správný chod všech bezpečnostních součástí dveří. Proto je na místě využít služeb zámečníků, kteří mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti, aby vše fungovalo tak, jak má. Využijte také možnosti výměny klasického zámku nebo vložky zámku. Nejste-li si jisti, jaký zámek je nejvhodnější pro Vaše dveře, obraťte se na zámečníky, kteří s určitostí zvolí ten nejvhodnější typ.

Rada z pohledu odborníka

Víte-li, že zapomínání klíčů je u Vás na denním pořádku, uschovejte si náhradní klíče od svého vozu nebo domova např. u někoho z rodiny či známých. Je to nejjednodušší způsob, jak se do zabouchnutých dveří dostat bez nutnosti volání zámečníka. Pokud však zůstanou klíče zalomeny v zámku nebo trčí z druhé strany, volání profesionálům na otevírání dveří se nevyhnete. Proto je vhodné mít telefonní číslo na nejbližšího zámečníka stále po ruce, uloženo ve Vašem mobilním zařízení.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *