Pokladkapodlahpraha.cz
|

Pokládka kvalitních podlah

Rekonstruujete byt či dům, jste vlastníkem firmy nebo průmyslové haly a potřebujete položit stylovou a kvalitní podlahu? Kontaktujte profesionální tým pohybující se v oblasti pokládky podlah a ušetřete čas i peníze. 

Zvolte si typ požadované podlahy

Na trhu s podlahami můžete vybírat mezi podlahami z různých materiálů, barev, odstínů a textur. Pokládka podlah jednotlivých druhů se od sebe liší. Podlaha je základem každé místnosti. Pokud si nejste jisti s jejím výběrem, obraťte se pro pomoc na odborníky v oblasti pokládky kvalitních podlah. 

  • Dřevěné podlahy jsou stylové, působí teple a příjemně na pohled. Pokládka jednotlivých typů dřevěných podlah se od sebe technologicky liší, proto je vhodné pro dosažení skvělého výsledku a prodloužení životnosti využít profesionálních služeb firmy.
  • Plovoucí podlahy v podobě vinylových nebo laminátových povrchů jsou vysoce trvanlivé. Vhodné pro byt, dům nebo kancelář. Kvalitně provedená pokládka a vhodný styl údržby je zárukou dlouhé životnosti podlahy.
  • Lité podlahy jsou koncipovány pro extrémní zátěž. Jejich použití se vyplatí ve velkých provozech, skladech, halách nebo garážích. Jsou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru.
  • Elastické podlahy jsou moderním typem podlah. Vyznačují se snadnou údržbou. Tento typ podlah se vyrábí v široké škále vzorů, barev a odstínů, v imitaci dřeva, kamene nebo dlaždic. Elastické podlahy mají pružný a měkký povrch s příjemným pocitem nášlapu. Jedná se o linoleum, marmoleum nebo PVC podlahy.
  • Podlahové potěry mají za úkol zlepšení vlastností povrchu podlahy nebo slouží k vyrovnání nerovností povrchu. Realizace podlahového potěru je náročným procesem, proto se doporučuje využití služeb profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti, navíc disponují potřebným náčiním a dodržují technologické postupy.
  • Koberce můžete vybíratdle komfortu nebo odolnosti. K pokládce koberců přizvěte kvalifikovaného pracovníka, neboť ten má nejen dlouholeté zkušenosti, ale i vhodné náčiní.

Na barvě podlahy záleží

Nemůžete se rozhodnout, jakou barvu podlahy zvolit? Existuje pár tipů, jak se správně rozhodnout! Obecně platí, že menší nebo tmavé místnosti je vhodné doplnit světlou podlahou, která nejen, že místnost opticky zvětší, ale navíc ji projasní. Tmavší verzi podlahy zvolte v případě větších místností v kombinaci se světlými stěnami. Máte-li v oblibě tmavý nábytek, který působí luxusně a elegantně, využijte kontrastu a použijte světlého odstínu podlahy. Naopak, pokud máte rádi nábytek světlejších odstínů, podtrhněte jeho čistotu a eleganci tmavým podkladem.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *