Malmex.cz
| |

Jak na malování interiéru stylově

Trápí Vás zaprášené a šedé zdi? Prošel Váš byt či dům rekonstrukcí a potřebujete vymalovat? Už se Vám nelíbí vybledlá fasáda a rozhodli jste se obléct svůj domov do nového kabátu? Důvod není podstatný, hlavní je, že jste se rozhodli udělat krok správným směrem a Vašemu domovu dát ten správný šmrnc. Obraťte se na odborníky s dlouholetou praxí v oboru malování a nechte si poradit, jaký barevný odstín zvolit.

Interiérové malování pokojů

Váš byt či dům si rozhodně zaslouží péči. I vy se budete cítit lépe v pěkně vymalované místnosti, nežli koukat na špinavé a zašedlé zdi, které mohou být navíc po dlouhém užívání popraskané. Interiér je vizitkou uživatele (vlastníka či nájemníka). Obraťte se na malíře pokojů, kteří odvádí kvalitní práci za rozumné ceny, navíc po práci vše důkladně uklidí a vy se nemusíte o nic stara. 

Exteriérové působení profesionálů

V rámci exteriéru jsou profesionální malíři schopni provést nátěry fasád včetně drobných oprav a penetrací. Roky praxe přináší malířům do práce časovou flexibilitu a především kvalitu. 

Služby spojené s malováním

Malířské práce skýtají nejen výmalby interiérů (bytů, domů a kanceláří), ale i práci v exteriéru. Malíři jsou odborníci, kteří zvládnou malování fasád domů nebo SVJ. Jejich práce zahrnuje také průmyslové nátěry ocelových konstrukcí nebo nátěry průmyslových podlah. Profesionální malíři zhodnotí aktuální stav zakázky, navrhnou nejvhodnější řešení, odvedou kvalitní práci a navíc za sebou vše důkladně uklidí.

Jak probíhá spolupráce

Kontaktujte profesionální tým, který Vám zrealizuje schůzku s technikem. Během osobní prohlídky zhodnotí technik stav a strukturu stěn včetně aktuálního nátěru a barev. Na základě osobní schůzky navrhne technik typ budoucího nátěru a vhodné barevné kombinace. Následně zpracuje položkovou kalkulaci a zašle Vám ji ke schválení. Následuje rezervace termínu. V konkrétní den a čas se k Vám dostaví odborník na malování, který provede drobné opravy, vyžaduje-li to situace, a vymaluje místnost dle Vašich představ. Na závěr po sobě malíř vždy uklidí a předá hotové dílo klientovi. 

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *