Čelovka Na Běhání
|

Čelovka na běhání je ideální parťák na dlouhý trénink

Chcete zhubnout nebo jen mít dobrý pocit z toho, že pomalu nabíráte fyzickou kondici a dostanete se tam, kde jste chtěli být už dávno? Změny nepřicházejí rychle, ale je pravda, že čím dříve začnete, tím spíše se dočkáte vysněného cíle. Potřebujete k tomu nejen sportovní soupravu, ale také odpovídající obuv, vhodnou právě pro běžecký trénink. Odhodlat se je bod číslo jedna, připravit si vše důležité pro trénování zase druhá položka. Pokud budete sportovat během ranních hodin, nepodceňujte otázku bezpečnosti. Osvětlení je důležité, běžec musí vidět a současně být viděn, to platí pro všechny.

Celoroční využití přijde jistě vhod

Nezáleží vůbec na tom, jestli je jaro v plném rozkvětu nebo už se chystají ke slovu podzimní plískanice. Čelovka na běhání se hodí ke sportovnímu tréninku, ale i procházkám v přírodě v době, když se už pomalu stmívá. Je mimořádně lehká a na hlavě ji nebudete po chvilce ani cítit. Pokud chodíte ráno s pejskem, při venčení určitě oceníte tuto svítilnu také. Budete mít díky ní obě ruce volné! Dodatečné osvětlení se hodí i při trénincích v městském parku, kde veřejné osvětlení nedosahuje úplně do všech míst. Můžete s ní i houbařit, fantazii při využití této moderní pomůcky se meze určitě nekladou. Spolehlivý zdroj světla vždy najde využití, a to například i na rekreační chatě nebo v kutilské dílně, kde opět platí, že by měla být pravá i levá ruka volná. 

Režim svícení si upravíte za vteřinku

Potřebujete maximální dosvit nebo dbáte spíš na to, aby baterie vydržela co nejdéle a světelný tok je spíše na druhém místě? Stačí jen jeden pohyb ruky a režim svitu je hned změněný, nemusíte tedy nic složitě nastavovat. Pokud vás tato tématika zaujala, není nic snazšího než se podívat na cel-tec.cz, kde najdete mnohem více informací.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *