Spodni Pradlo

Trendy u spodního prádla pro ženy i muže v roce 2024

Módní trendy se každým rokem mění. Na první pohled to může vypadat, že se jedná pouze o kalhoty nebo šaty, ale mění se také spodní prádlo. Letošní trendy jsou hlavně o pohodlí, pestrých barvách a netradičním potisku. Do popředí se dostávají prvky, po kterých touží všichni muži i ženy. Trendy se totiž objevují u spodního prádla pro obě pohlaví. Mezi největší trendy patří:

  • přírodní materiály,
  • barevné a vtipné prádlo,
  • více možností pro plus size,
  • unikátní design.

Vtipný potisk

Stále více společností se pouští do výroby vtipných a velmi pestrých kousků do šuplíku. Stylové trenky s potiskem jsou velmi oblíbené mezi všemi muži. Není nic lepšího, než si užít trochu zábavy se spodním prádlem a zbavit se jednobarevného prádla. Dříve jste měli omezené možnosti, kde je koupit. Dnes je najdete na každém kroku. A vybírat již můžete:

  • trenky a boxerky,
  • kalhoty a dámské trenky,
  • podprsenky,
  • ponožky i plavky.

Muži i ženy si mohou vybrat pestré barvy s vtipnými motivy, které je budou těšit každý den. Navíc jde většinou o velmi kvalitní produkty, které vydrží po dlouhou dobu. Takže se vám vyplatí i přes vyšší cenu. Lichotivé vtipné kalhotky si můžete vybrat ve stylu brazilského, hipster i klasického střihu. A vždy vám přinesou nejen krásný vzhled, ale také maximální pohodlí podle vašich potřeb. A velkou výhodou je, že jsou pružné, přizpůsobivé a téměř zcela z bavlny.

Vysoký pas

Spodní prádlo s vysokým pasem si získalo obrovskou oblibu. Není se čemu divit, protože poskytuje velmi dobrou oporu pro břicho a velmi efektivně vás stáhne. Tvar těla díky tomu bude mnohem krásnější. Skvěle se hodí hlavně do šatů, u kterých potřebujete zvýraznit svou postavu a získat ploché břicho bez týdnů cvičení. Ideální jsou také pro novopečené maminky, které potřebují zpevnit břicho po porodu. To je důležité nejen kvůli vzhledu, ale také zdraví.

Plus size modely

V minulosti nebylo oblečení ani spodní prádlo pro plus size jedince příliš dostupné. Trenky ve větších velikostech nebylo tak těžké najít, ale hezké a stylové kalhoty nebo podprsenky nebyly snadno dostupné. Výrobci nyní zjistili, že lidé po těchto kouscích touží, protože mnoho lidí má vetší velikost a stále chtějí vypadat (a cítit se) krásně. Proto dnes uvidíte i mnoho stylových kousků v plus size kategorii.

Přírodní materiály

Tohle je nyní při výrobě i prodeji spodního prádla velmi důležité. Bavlna, lev i hedvábí se stalo naprostou nezbytností pro všechny prodejce. Nic jiného totiž lidé kupovat nechtějí. Setkat se můžete poměrně hodně i s eko bavlnou nebo bambusem. Tyto ekologické a prodyšné varianty spodního prádla jsou nyní velmi trendy. Prodyšné materiály bez rizika alergie se staly samozřejmostí, bez které se většina lidí neobejde. Díky tomu již nemusíte ani tolik zkoumat složení.

Podprsenky bez ramínek

Letní trička i šaty často vyžadují podprsenku bez ramínek. Měkký materiál poskytuje velké pohodlí a možnost lehkých šatů bez ramínek. Jediný problém u těchto produktů stále představují větší velikosti, protože nejsou přizpůsobeny větším ňadrům. Bezramínkové podprsenky se ovšem staly velkým trendem a letos se s nimi jistě setkáte více než jindy.

Netradiční design

Vykrojené kalhotky, krajové podprsenky nebo krajková zadní část kalhotek potěší mnoho žen. U pánského prádla se spoléhá hlavně na praktickou stránku, zatímco u dámského prádla výrobci hodně experimentují s tvarem i materiály. Hlavně výstřihy jsou nyní velmi populární, a to u kalhotek i podprsenek. Získáte díky tomu zcela jiný vzhled svého těla, až si sundáte večer šaty. Nohy budou působit delší a štíhlejší. Podprsenka s výstřihem je ideální do hlubokých šatů a zajistí vám opticky větší poprsí.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *